Pomoc w licznikach


1. Zgubiłem kod licznika, co mam zrobić?.

Pobierz poniższy kod, wklej go na swojej stronie i w miejscu słowa "identyfikator" umieść identyfikator licznika.
2. Licznik się nie wyświetla...

Powody mogą być dwa.
Pierwszy, to problem z serwerem liczników. Ten problem jest bardzo mało prawdopodobny ponieważ korzystamy z usług czołowych polskich firm hostingowych.

Drugi, to zmodyfikowany kod przez użytkownika. Takie działanie prowadzi do usunięcia konta przez administratora Liczniki Odwiedzin.pl.3. Chciałbym zmienić kolor licznika...

Aby zmienić parametry licznika, takie jak kolor lub liczbę odwiedzin, należy zalogować się do formularza edycji i wprowadzić odpowiednie zmiany.4. Jak wkleić licznik odwiedzin na stronę?

Przede wszystkim konieczna jest rejestracja licznika. Po rejestracji wygenerowany zostanie kod licznika, który trzeba umieścić na stronie, a dokładnie w źródle strony. W celu umieszczenia kodu licznika w źródle strony należy mieć możliwość edycji plików strony internetowej, na której będzie wyświetlany licznik. Najprostsza procedura to pobranie plików strony na lokalny komputer, czyli np. ten z którego korzystasz obecnie. Korzystając z edytora html lub zwykłego notatnika otwieramy plik do edycji. W wybranym przez siebie miejscu, w pliku umieszczamy kod licznika. Zapisujemy plik i przesyłamy go na serwer. Po podmienieniu polików wystarczy odświeżyć stronę. Od tego momentu licznik zaczyna zliczać odwiedziny.